Kategórie

Servis

Servis

Montáž a servis pre gastronómiu

Dovoľujeme Vám ponúknuť opravy a pozáručný servis na gastrotechniku a zariadenia pre gastronómiu rôznych výrobcov prostredníctvom našich kvalifikovaných technikov. Servisovať Vám môžeme zariadenia priamo na mieste, alebo aby ste ušetrili náklady, môžete nám aj doniesť Vaše zariadenie do Dunajskej Stredy. Tým, že je naša firma exkluzívnym partnerom náhradných dielov, Vám môžeme zaručiť aj čo najkratšiu možnú lehotu dodania náhradných dieľov.

Ako nadštandardnú novinku Vám ponúkame pozáručný servis gastrotechniky rôznych výrobcov 24 hodín denne a to 360 dní v roku v Dunajskej Strede a okolí / BA, TT, KN,NR, GA, / Naviac, aby Váš režim bol čo najmenej narušený, môžeme Vám podľa možností zapožičať aj náhradné zariadenie, kým Vaše nebude opravené.

Môžeme Vám ponúknuť aj montáž gastrozariadení zakúpených od spoločnosti SK GLASS- Karol Sipos, prípadne aj od iného dodávateľa. Naši technici Vám môžu poprípade skontrolovať aj stavebnú pripravenosť, stav elektroinštalácie, plynu a vzduchotechniky.

Spoľahlivá prevádzka niektorých zariadení si vyžaduje pravidelnú preventívnu starostlivosť, prípadne údržbu zariadení na úpravu vody, čiže zmäkčovačov. Aj pravidelná odborná regenerácia živice v zmäkčovačoch vody, môže byť zabezpečená našimi technikmi. V prípade, že máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať na doleuvedenej adrese, pripadne si vyžiadajte náš cenník na štandardné a nadštandardné služby.

Žiadosť na servis

Poskytnuté osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia žiadosti o informácie. O Vašich právach sa viac sa dočítate v Ochrany osobných údajov

Zákaznícky servis: +421 914 274 427
Kategórie
deli
Kuchynský riad
Kuchynské náradie
Skladovanie & Hygiena
Stolový invertár
Bar & Káva
Pizza a pekáreň
Catering
Príprava
Stolové zariadenie
Konvektomaty & Pece
Varná technológia
Umývací program
Chladiaci program
Jednorázové produkty
Vitríny
Nerezový nábytok
SKLO
Berndorf Sandrik
náhradné diely
Značky