Kategórie
Akcie
Sale

Servis

Servis

Montáž a servis pre gastronómiu

Dovoľujeme Vám ponúknuť opravy a pozáručný servis na gastrotechniku a zariadenia pre gastronómiu rôznych výrobcov prostredníctvom našich kvalifikovaných technikov. Servisovať Vám môžeme zariadenia priamo na mieste, alebo aby ste ušetrili náklady, môžete nám aj doniesť Vaše zariadenie do Dunajskej Stredy. Tým, že je naša firma exkluzívnym partnerom náhradných dielov, Vám môžeme zaručiť aj čo najkratšiu možnú lehotu dodania náhradných dieľov.

Ako nadštandardnú novinku Vám ponúkame pozáručný servis gastrotechniky rôznych výrobcov 24 hodín denne a to 360 dní v roku v Dunajskej Strede a okolí / BA, TT, KN,NR, GA, / Naviac, aby Váš režim bol čo najmenej narušený, môžeme Vám podľa možností zapožičať aj náhradné zariadenie, kým Vaše nebude opravené.

Môžeme Vám ponúknuť aj montáž gastrozariadení zakúpených od spoločnosti SK GLASS- Karol Sipos, prípadne aj od iného dodávateľa. Naši technici Vám môžu poprípade skontrolovať aj stavebnú pripravenosť, stav elektroinštalácie, plynu a vzduchotechniky.

Spoľahlivá prevádzka niektorých zariadení si vyžaduje pravidelnú preventívnu starostlivosť, prípadne údržbu zariadení na úpravu vody, čiže zmäkčovačov. Aj pravidelná odborná regenerácia živice v zmäkčovačoch vody, môže byť zabezpečená našimi technikmi. V prípade, že máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať na doleuvedenej adrese, pripadne si vyžiadajte náš cenník na štandardné a nadštandardné služby.

Žiadosť na servis

Poskytnuté osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia žiadosti o informácie. O Vašich právach sa viac sa dočítate v Ochrany osobných údajov

Zákaznícky servis: +421 914 274 427
Kategórie
Konvektomaty & Pece Konvektomaty & Pece
Kuchynský riad Kuchynský riad
Kuchynské náradie Kuchynské náradie
Skladovanie & Hygiena Skladovanie & Hygiena
Stolový invertár Stolový invertár
Bar & Káva Bar & Káva
Pizza a pekáreň Pizza a pekáreň
Catering Catering
Príprava Príprava
Stolové zariadenie Stolové zariadenie
Varná technológia Varná technológia
Umývací program Umývací program
Chladiaci program Chladiaci program
Jednorázové produkty Jednorázové produkty
SKLO SKLO
Vitríny Vitríny
Nerezový nábytok Nerezový nábytok
Berndorf Sandrik Berndorf Sandrik
náhradné diely
Značky