Kategórie
Akcie
Sale

O nás

O nás

Naša spoločnosť bola založená čochvíľa 27 rokov dozadu. Za túto dobu sa veľa vecí zmenilo, technológia aj očakávania našich zákazníkov. A práve preto sa snažíme byť vždy aktuálny a sledujeme všetky novinky na trhu. Našim zákazníkom poskytujeme najnovšie trendy, aby sme mohli nájsť komplexné a inovatívne riešenia v segmente HORECA. Považujeme sa za rodinný podnik, kde sa aj náš zákazník cíti ako doma.

Všetko, čo je gastro, gastro pre všetkých

Do nášho sortimentu sa zaraďujú kuchynské náradia, a to od obrúskov, cez skla a porcelánových výrobkov až po po kuchynské vybavenie. Navrhujeme kuchyne pre školy, jedálne pre súkromné ​​osoby, kaviarne a hotely. Pre všetkých našich zákazníkov sa snažíme nájsť riešenie, ktoré je tak ako cenovo aj kvalitou to najlepšie.

Našim zákazníkom ponúkame aj splátkový kalendár, a taktiež vieme pomôcť pri uchádzaní sa o štátne dotácie.

Viac info:

skglass@skglass.sk 0914 27 44 27

Plánovanie

Splňte si svoj sen

Plánujete otvoriť kaviareň alebo reštauráciu Vašich snov? Neviete, kde a ako začať? Vyhľadajte nás a radi Vám pomôžeme v rámci bezplatnej konzultácie. Naši kolegovia Vám s radosťou a s dlhoročnými skúsenosťami pomôžu od návrhu až po realizáciu.

Cenová ponuka

V ponuke máme viac ako 10.000 produktov, z ktorých máme veľké percento aj na sklade. Naše produkty sú od popredných slovenských a zahraničných výrobcov. Kontaktujte nás pre bližšie info ohľadne cien:

skglass@skglass.sk

Demo produkty

Pri kúpe nového kuchynského produktu je ťažké sa rozhodnúť, ktorý z nich bude ten pravý z hľadiska kapacity aj kvality. Preto ponúkame možnosť poskytnúť demo produkt na skúšobnú dobu až 1 týždeň pred zakúpením určitých produktov.

Nerezový nábytok

Predávame iba kvalitný nerezový nábytok od domácich výrobcov, a to aj v jedinečných, atypických rozmeroch.

Doprava

Menšie balíky dodávame kuriérskou spoločnosťou SDS a tie väčšie objednávky vlastnými vozidlami.

Uvedenie produktov do prevádzky

Okrem uvedenia produktov do prevádzky je pre nás dôležité neustále udržiavanie a servis predaných produktov.

Dovoľujeme si Vám ponúknuť opravy a pozáručný servis na gastrotechniku a zariadenia pre gastronómiu rôznych výrobcov prostredníctvom našich kvalifikovaných technikov. Servisovať Vám môžeme zariadenia priamo na mieste, alebo ak by ste chceli ušetriť náklady, môžete nám ich aj Vy doniesť do našej prevádzky v Dunajskej Strede. Tým, že je naša firma exkluzívnym partnerom náhradných dielov, Vám môžeme zaručiť aj čo najkratšiu možnú lehotu dodania náhradných dielov. Ako nadštandardnú novinku Vám ponúkame pozáručný servis gastrotechniky rôznych výrobcov 24 hodín denne, a to 360 dní v roku v Dunajskej Strede a okolí /BA, TT, KN, NR, GA/ Naviac, aby Váš režim bol čo najmenej narušený, môžeme Vám podľa možností zapožičať aj náhradné zariadenie, kým bude Vaše v servise.

Školenie

Pre nás je jednoznačné, že obsluha týchto nových zariadení nie je pre každého jednoduchá. Práva preto je samozrejmosťou úvodné školenie od nášho pracovníka po uvedení zariadenia do prevádzky. Na mieste Vám poskytne tipy na varenie a užívateľské príručky.

Naše najnovšie referencie:

Kategórie
Konvektomaty & Pece Konvektomaty & Pece
Kuchynský riad Kuchynský riad
Kuchynské náradie Kuchynské náradie
Skladovanie & Hygiena Skladovanie & Hygiena
Stolový invertár Stolový invertár
Bar & Káva Bar & Káva
Pizza a pekáreň Pizza a pekáreň
Catering Catering
Príprava Príprava
Stolové zariadenie Stolové zariadenie
Varná technológia Varná technológia
Umývací program Umývací program
Chladiaci program Chladiaci program
Jednorázové produkty Jednorázové produkty
SKLO SKLO
Vitríny Vitríny
Nerezový nábytok Nerezový nábytok
Berndorf Sandrik Berndorf Sandrik
náhradné diely
Značky