Call 24h servis icon | SK Glass
Zákaznícky servis: +421 914 274 427

Vítame Vás

Vážený zákazník, obchodný partner! Vítame Vás na našej web stránke a v e-shope. Náš veľkosklad je v srdci Žitného Ostrova v Dunajskej Strede.

Naša firma funguje na slovenskom aj európskom trhu viac ako 20 rokov (1995). Rok čo rok prinášame verným a novým zákazníkom nové lepšie a ešte kvalitnejšie produkty. Základ nášho sortimentu tvorí: sklo, porcelán, kuchynské a gastronomické potreby. Neváhajte a využite aj naše kvalitné služby. Náš profesionálny personál je vám vždy plne k dispozícii.

Neváhajte a obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou, či pripomienkou.

Viac Menej

Blog

Nenamáhajte sa s krájaním, uľahčite si robotu s pomocou krájača zeleniny

27.03.2018
Nenamáhajte sa s krájaním, uľahčite si robotu s pomocou krájača zeleniny | SK Glass

Krájač zeleniny CL50 Robot Coupe Krájač zeleniny pre malé a stredné prevádzky (20-300 jedál denne) Zariadenie na spracovanie všetkých druhov zeleniny, ovocia a tiež strúhanie syra, strúhanky, čokolády, orechov určené na prácu v bistrách, bufetoch, reštauráciách, v školských jedálňach a pod. Max. denná kapacita do 300 porcií. Materiál jednotlivých častí je odolný voči intenzívnemu používaniu a spĺňa platné hygienické predpisy. Krájač, s tichým motorom bez vibrácií, je vybavený magnetickou bezpečnostnou poistkou, brzdovým systémom motora a automatickým reštartom pri zaklopení prítlačnej páky. Model CL 50 má veľký vstupný zásobník (určený na väčšie kusy zeleniny) a malý zásobník na koreňovú zeleninu a umožňuje krájanie kociek a hranoliek. Je dodávaný bez diskov, ktoré si môžete prikúpiť. Možnosť výberu z 50 pracovných diskov. Doporučená sada diskov 1933, 2005.

Chystáte sa na slávnostnú akciu? Čokoládová fontána bude ten najlepší výber....

21.03.2018
Chystáte sa na slávnostnú akciu? Čokoládová fontána bude ten najlepší výber.... | SK Glass

Čokoládová fontána Hendi 274101 je určená pre použitie v domácnosti alebo menších akciách. Má samostatný spínač pre motor a topné teleso. Fontána je vhodná pre 700 g čokolády. Tento produkt je vyrobený výhradne z nehrdzavejúcej oceľe – ľahko sa čistí. Napájanie 230 V Hmotnosť 2 kg Výkon 250 W Výška 41 cm Puzdro fontány Nerezová oceľ Prevedenie Nerezová oceľ (chrómovaná) V našej predajni nájdete aj špeciálne čokolády určené do fontány.

Ak rozmýšľate akú panvicu si zakúpite, ...

28.06.2017
Ak rozmýšľate akú panvicu si zakúpite, ... | SK Glass

Ak rozmýšľate akú panvicu si zakúpite, chceme Vám priniesť niekoľko základných informácií o panviciach s keramickým a teflónovým vnútorným povrchom.