Mychef konvektomaty

Arrow long prev Naspäť

Mychef konvektomaty

Mychef konvektomaty

Prečo si kúpiť konvektomaty od Myhef Distform?  Tieto rúry ú inteligentné multifunkčné zariadenia pre prípravu a udržiavanie jedál. Automatizáciou varného procesu (teda znížením manipulácie) sa bezpochyby šetria čas.

Pokrmy sú pripravené rýchlejšie v priemere o 20 % v porovnaní s klasickými statickými rúrami a to aj vďaka zabudovanému ventilátoru. Úspora energie pri varení dosahuje až 50 %, ak to porovnáme s tradičným spôsobom varenia v klasických zariadeniach.

Mychef COOK
Rúra pre tých, ktorí chcú viac, za menej

Mychef COOK je profesionálný konvektomat, ktorý varí ako vy: bez komplikácií , s praktickosťou. Jeho inovatívna technológia varenia, optimalizované ovládanie a odolné materiály z neho robia ideálne zariadenie pre reštaurácie, hotely, a gastro prevádzky.

Mychef kuchár-cabecera3

 

Kombinovaná rúra,
neobmedzený potenciál varenia

Mychef COOK je kombinovaná rúra s tromi režimami varenia: konvenčným, kombinovaným a parným. Jeho SmartClima Plus technológia automaticky nastavuje úroveň vlhkosti rúry, vstrekovanie alebo odoberanie pary pre perfektné varenie. A jeho inteligentné systémy MultiSteam, UltraVioletSteam a DryOut Plus sa koordinujú, aby ste dosiahli čo dôslednejšie varenie a štavnatejšie jedlá.

To znamená nekonečný potenciál varenia. Môžete pražiť, variť, piecť, vyprážať, variť na pare, vákuovo variť, dehydratovať, atď.

https://www.youtube.com/watch?v=oX6XKoUX-Eg

Para v rekordnom čase

Hustá para od 30 ° C za 45 sekúnd s technológiou MultiSteam ; najrýchlejší systém výroby a riadenia pary na trhu , s minimálnou spotrebou vody a najefektívnejším výkonom. Profesionálna kombinovaná rúra Mychef COOK generuje paru 5 -krát rýchlejšie ako rúra s boilerom, v ktorej para stúpne iba nad 100 ° C a trvá viac ako 3 minúty.

 

Čistá, sterilizovaná para

Vďaka patentovanému systému pary UltraVioletSteam je výstup pary absolútne čistý a sterilizovaný, a to aj pri veľmi nízkych teplotách. Získajte čistú a hustú paru vďaka ultrafialovej technológii, ktorá eliminuje všetky prítomné mikroorganizmy.

Automatické čistenie, 100% sterilizované

Inteligentný systém automatického umývanie, ktorý automaticky odstráni všetky druhy nečistôt, navyše, vďaka patentovanej technológii UltraVioletSteam je vaša rúra 100% bez baktérií a pripravená na ďalšie pečenie.

pozrite si naše Mychef konvektomaty, sme priamym dovozcom pre Slovenskú republiku

 

Podobné produkty

Kategórie
Konvektomaty & Pece Konvektomaty & Pece
Kuchynský riad Kuchynský riad
Kuchynské náradie Kuchynské náradie
Skladovanie & Hygiena Skladovanie & Hygiena
Stolový invertár Stolový invertár
Bar & Káva Bar & Káva
Pizza a pekáreň Pizza a pekáreň
Catering Catering
Príprava Príprava
Stolové zariadenie Stolové zariadenie
Varná technológia Varná technológia
Umývací program Umývací program
Chladiaci program Chladiaci program
Jednorázové produkty Jednorázové produkty
SKLO SKLO
Vitríny Vitríny
Nerezový nábytok Nerezový nábytok
Berndorf Sandrik Berndorf Sandrik
náhradné diely
Značky